Op 2 februari verwelkomde Madam Fortuna de gerenommeerde auteur Fikry El Azzouzi voor een inspirerende schrijfsessie in het kader van een ambitieus operaproject. Deze sessie was onderdeel van een reeks laagdrempelige schrijf- en muziekateliers, opgezet door de Oostendse sociaalartistieke organisatie kleinVerhaal in samenwerking met partners uit heel Vlaanderen.
Tijdens het atelier kregen deelnemers de kans om hun gedachten over de toekomst op papier te zetten en creatief aan de slag te gaan, ongeacht ervaring. Onder begeleiding van El Azzouzi ontstonden verhalen en teksten die mogelijk mee de basis zullen vormen voor een grootschalige opera, die in 2027 in première gaat.
Naast Madam Fortuna werkten ook organisaties als Victoria Deluxe, De Vieze Gasten, Rataplan, WitH, Unie Der Zorgelozen en De Figuranten mee aan dit unieke project.
De schrijfsessie op 2 februari was niet alleen een moment van inspiratie en samenwerking, maar ook een stap richting een groots artistiek eindresultaat dat Vlaanderen in 2027 te zien zal krijgen. Stay Tuned!
